Vi är en digital fullservicebyrå. Tillsammans med våra kunder utvecklar vi digitala upplevelser som skapar långsiktigt värde.

LÄS MER

  • Case / Arkitekturskolan

    Arkitektur kan vara spännande och intressant för alla. Det vet fack- och branschorganisationen Sveriges Arkitekter. Men Sveriges Arkitekter hade under åren upptäckt att det fanns många missvisande och bristfälliga uppfattningar om vad arkitektur är och vad arkitekter gör.

    Läs mer
    Case 1/3
  • Case / Episerver till WordPress

    Genom att byta CMS från Episerver till WordPress tjänar PTK in hundratusentals kronor i löpande kostnader varje år.

    Läs mer
    Case 2/3
  • Case / Volontärbyrån

    Ny grafisk profil och en digital strategi med marketing automation och ”influencer-kit” fick nomineringar till utmärkelserna Årets initiativ och Årets volontär att skjuta i höjden.

    Läs mer
    Case 3/3

Kontakt

Gustav Julander

Vd och digital kommunikatör

E-post: gustav@digifix.se

Tel: 076 305 36 66

Agnes Brandemark

Digital kommunikatör

E-post: agnes@digifix.se

Tel: 073 824 90 56

Cristina Fernandez

Digital marknadsförare

E-post: cristina@digifix.se

Tel: 073 789 35 94

Ellen Freider

Digital kommunikatör

E-post: ellen@digifix.se

Tel: 073 621 23 36

Emma Karke

Digital kommunikatör

E-post: emma@digifix.se

Tel: 073 987 33 49

Sunna Nygård

Språkkonsult och

digital kommunikatör

E-post: sunna@digifix.se

Tel: 076 313 47 86

Adam Silén

Digital kommunikatör

E-post: adam@digifix.se

Tel: 072 300 06 19

Anders Sylwan

Digital projektledare

E-post: anders@digifix.se

Tel: 073 999 18 29

Vi tycker om att arbeta med verksamheter som på något sätt gör samhället lite bättre.

 

Bland våra kunder finns primärt fackliga organisationer, intresseorganisationer, myndigheter och medlemsägda företag.

Kunder