Vi är Digifix

På Digifix arbetar content-specialister, digitala marknadsförare, webbutvecklare, formgivare och digitala analytiker tillsammans för att skapa största möjliga värde för våra kunder.

Gustav Julander

Vd och digital kommunikatör

E-post: gustav@digifix.se

Tel: 076 305 36 66

Agnes Brandemark

Digital kommunikatör

E-post: agnes@digifix.se

Tel: 073 824 90 56

Cristina Fernandez

Digital marknadsförare

E-post: cristina@digifix.se

Tel: 073 789 35 94

Emma Karke

Digital kommunikatör

E-post: emma@digifix.se

Tel: 073 987 33 49

Sunna Nygård

Språkkonsult och digital kommunikatör

E-post: sunna@digifix.se

Tel: 076 313 47 86

Adam Silén

Digital kommunikatör

E-post: adam@digifix.se

Tel: 072 300 06 19

Anders Sylwan

Digital projektledare

E-post: anders@digifix.se

Tel: 073 999 18 29

Gustav Julander

Vd och digital kommunikatör

E-post: gustav@digifix.se

Tel: 076 305 36 66

Agnes Brandemark

Digital kommunikatör

E-post: agnes@digifix.se

Tel: 073 824 90 56

Cristina Fernandez

Digital marknadsförare

E-post: cristina@digifix.se

Tel: 073 789 35 94

Emma Karke

Digital kommunikatör

E-post: emma@digifix.se

Tel: 073 987 33 49

Sunna Nygård

Språkkonsult och digital kommunikatör

E-post: sunna@digifix.se

Tel: 076 313 47 86

Adam Silén

Digital kommunikatör

E-post: adam@digifix.se

Tel: 072 300 06 19

Anders Sylwan

Digital projektledare

E-post: anders@digifix.se

Tel: 073 999 18 29